35 نفر آنلاین

صفحه آرشیو مازیار فلاحی در فاز تو موزیک

تصویر موزیک مازیار فلاحی و ولاد بلیک : صلحپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از مازیار فلاحی و ولاد بلیک به نام صلح با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mazyar Fallahi Ft. Vlad Byelik : Peace - MNP) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ صلح برای اوکراین حاصل همکاری مازیار فلاحی و ولاد بیلیک (خواننده اوکراینی) با ترانه ای مشترک از دو خواننده و ملودی آهنگ مازیار فلاحی به تنظیم کنندگی حسین میرزاقلی منتشر شد. 

تصویر موزیک مازیار فلاحی : آرزوپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از مازیار فلاحی به نام آرزو با کیفیت 320 و متن آهنگ (Mazyar Fallahi : Arezoo) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آرزو از مازیار فلاحی که با موضوع فیلم همسفر بهروز وثوقی همراه است، با ترانه و آهنگسازی مازیار فلاحی به تنظیم کنندگی نوید اسکندر و نوازندگی گیتار فیروز ویسانلو منتشر شد. 

تصویر موزیک مازیار فلاحی : یکی در میونپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مازیار فلاحی به نام یکی در میون (Mazyar Fallahi : Yeki Dar Mioon) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : میترا مهری پور ؛ ملودی اهنگ : مازیار فلاحی ؛ تنظیم اهنگ : افشین آرام

تصویر موزیک مازیار فلاحی : هوای شیرازپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد بهاری و بسیار زیبا از مازیار فلاحی به نام هوای شیراز با کیفیت 320 و متن آهنگ (Mazyar Fallahi : Havaye Shiraz) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

آهنگ هوای شیراز از مازیار فلاحی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مازیار فلاحی به تنظیم موزیک هیربد حسینی و نوازندگی گیتار فیروز ویسانلو با تهیه کنندگی خشایار فلاحی منتشر شد. 

تصویر موزیک مازیار فلاحی : نازنینپس زمینه

دانلود تک آهنگ شاد و بسیار زیبا از مازیار فلاحی به نام نازنین با کیفیت 320 و پخش آنلاین با متن آهنگ و ترانه (Mazyar Fallahi : Nazanin) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ نازنین از مازیار فلاحی با ترانه سرایی مهدی علی نژاد و تنظیم آهنگ بهرنگ قدرتی به میکس و مسترینگ حسین پورمعصومی منتشر شد. 

تصویر موزیک مازیار فلاحی : عشق تو صدامپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و احساسی مازیار فلاحی به نام عشق تو صدام با کیفیت 320 و متن آهنگ (Mazyar Fallahi : Eshgh Too Sedam) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ عشق تو صدام از مازیار فلاحی با ترانه سرایی علی ثابت قدم و آهنگسازی مازیار فلاحی به تنظیم موزیک امیر جمال فرد منتشر شد. 

تصویر موزیک مازیار فلاحی : حواست به منهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و شاد با صدای مازیار فلاحی به نام حواست به منه با کیفیت 320 و متن آهنگ (Mazyar Fallahi : Havaset Be Mane) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ حواست به منه از مازیار فلاحی با ترانه سرایی علی ثابت قدم و آهنگسازی مازیار فلاحی با نوازندگی گیتار باس بابک ریاحی پور و ماندولین و گیتار مجتبی تقی پور به تنظیم موزیک نوید اسکندر و میکس و مسترینگ امیر جمالفرد منتشر شد. 

 

تصویر موزیک مازیار فلاحی : عکس یادگاریپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از مازیار فلاحی به نام عکس یادگاری با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mazyar Fallahi : Akse Yadegari) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دل دیوونم از تو تنها نشونم از تو با صدای مازیار فلاحی چهارمین قطعه از آلبوم لعنت به من منتشر شد. 

تصویر موزیک آلبوم مازیار فلاحی : لعنت به منپس زمینه

دانلود آلبوم فوق العاده زیبا و احساسی از مازیار فلاحی به نام آلبوم لعنت به من با کیفیت 320 به صورت یکجا زیپ و تک ترک (Mazyar Fallahi : Lanat Be Man Album) همراه با پخش آنلاین صوتی آهنگها در فاز تو موزیک. 

آلبوم لعنت به من از مازیار فلاحی با ترانه سرایی مازیار فلاحی (10 قطعه) امین بامشاد (3 قطعه) یاحا کاشانی (2 قطعه) میلاد نودست و مهدی کرباسیان (1 قطعه) به آهنگسازی مازیار فلاحی (14 قطعه) و مبلاد نودست (1 قطعه) منتشر شد. جزئیات بیشتر درباره این آلبوم را می توانید در ادامه مطلب مطالعه کنید. 

تصویر موزیک مازیار فلاحی : یلداپس زمینه

دانلود تک آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از مازیار فلاحی به نام یلدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد. 

آهنگ یلدا از مازیار فلاحی با آهنگسازی و تنظیم موزیک امیر توسلی و نوازندگی فلوت ناصر پورالحسینی و گیتار میلاد نودست منتشر شد. این اثر زیبا آهنگ تیتـراژ سریال یلدا میباشد که به مناسبت ایام محرم 1391 ه.خ از شبکه سه سیما پخش میشود. 

تصویر موزیک مازیار فلاحی : خداحافظپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و فوق العاده زیبا با صدای مازیار فلاحی به نام خداحافظ با کیفیت 320 و متن آهنگ (Mazyar Fallahi : Khodahafez) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ خداحافظ از مازیار فلاحی با ترانه سرایی امین بامشاد به آهنگسازی و تنظیم موزیک مازیار فلاحی به عنوان قطعه شماره سه از آلبوم قلب یخی منتشر شده است. 

تصویر موزیک مازیار فلاحی : دروغهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مازیار فلاحی به نام دروغه با کیفیت 320 و متن آهنگ (Mazyar Fallahi : Doroughe) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ دروغه از مازیار فلاحی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک مازیار فلاحی به عنوان قطعه شماره یک از آلبوم قلب یخی منتشر شد.