ارسال موزیک
43 نفر آنلاین

آرشیو آهنگ های اشوان با کیفیت 320 و متن آهنگ با پخش آنلاین

اشوان : بخند

اشوان آهنگ تیتراژ

اشوان : بخند

اضافه شده در : 06 / 01 / 1398 توسط :

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از اشوان به نام بخند با کیفیت 320 با متن ترانه آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد. این اثر تیتراژ برنامه فرمول یک از شبکه یک خواهد بود

اشوان : مقصر

تک آهنگ غمگین اشوان

اشوان : مقصر

اضافه شده در : 22 / 04 / 1397 توسط :

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای اشوان به نام مقصر با کیفیت 320 / آهنگساز : اشوان و میثم صادقلو / تنظیم موسیقی و مسترینگ : نیمان غفاری / ترانه سرا : نازنین مشرفی / بهمراه متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین در فاز دوم موزیک منتشر شد.

اشوان : دارم عاشق میشم

تک آهنگ غمگین اشوان لیست ویژه

اشوان : دارم عاشق میشم

اضافه شده در : 26 / 12 / 1396 توسط :

دانلود آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از اشوان به نام دارم عاشق میشم با کیفیت 320 / ترانه سرا و آهنگ ساز : اشوان / تنظیم آهنگ : فرزاد ماهان / میکس و مستر : محمد فلاحی / بهمراه متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.

اشوان و امیر عباس گلاب : حواست نیست

تک آهنگ غمگین اشوان پخش ویژه

اشوان و امیر عباس گلاب : حواست نیست

اضافه شده در : 08 / 12 / 1396 توسط :

دانلود موزیک و اجرای زنده فوق العاده زیبا و خاطره انگیز از امیر عباس گلاب و اشوان به نام حواست نیست با کیفیت 320 / این اجرا مربوط به سال 1390 است که بصورت ویدئو منتشر شده بود و بازخوانی آهنگی از اشوان میباشد / هم اکنون همراه با پخش آنلاین این آهنگ و اجرای زیبا را در فاز دوم موزیک بشنوید و دریافت کنید.

اشوان : تولد

تک آهنگ غمگین اشوان

اشوان : تولد

اضافه شده در : 23 / 10 / 1396 توسط :

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا با صدای اشوان به نام تولد با کیفیت 320 / ترانه سرا و آهنگساز : اشوان / تنظیم آهنگ : اشکان آبرون / بهمراه متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.

اشوان : دوباره تو

تک آهنگ غمگین گلچین آهنگ اشوان

اشوان : دوباره تو

اضافه شده در : 03 / 04 / 1396 توسط :

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده با صدای اشوان به نام دوباره تو با کیفیت 320 / آهنگساز : اشوان / ترانه سرا : اشوان و عقیق آزادی / تنظیم آهنگ : اشکان آبرون / بهمراه متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک انتشار پیدا کرد.

اشوان : من آدم رویای تو نیستم

تک آهنگ غمگین گلچین آهنگ اشوان

اشوان : من آدم رویای تو نیستم

اضافه شده در : 16 / 12 / 1395 توسط :

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا با صدای اشوان به نام من آدم رویای تو نیستم با کیفیت 320 / آهنگساز : اشوان / تنظیم آهنگ و مسترینگ : نیمان غفاری / ترانه سرا : عقیق آزادی / بهمراه متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.

اشوان : شمعارو روشن کن

اشوان تک آهنگ غمگین لیست ویژه

اشوان : شمعارو روشن کن

اضافه شده در : 13 / 09 / 1395 توسط :

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از اشوان به نام شمعارو روشن کن با کیفیت 128 / آهنگساز : اشوان / تنظیم آهنگ : سعید شمس / ترانه سرا : نازنین مشرفی / گیتار الکتریک : نیما رمضان / ویولن : احسان نی زن / بهمراه متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک قرار گرفت.

اشوان : بهت مریضم

تک آهنگ غمگین اشوان

اشوان : بهت مریضم

اضافه شده در : 16 / 09 / 1394 توسط :

دانلود آهنگ جدید احساسی با صدای اشوان به نام بهت مریضم با کیفیت 128 / ترانه سرا و آهنگساز : اشوان / تنظیم آهنگ : سعید شمس / میکس و مسترینگ : رضا پور رضوی / بهمراه متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک انتشار یافت.

 

 اشوان : فلبم جونم

اشوان تک آهنگ شاد

اشوان : فلبم جونم

اضافه شده در : 05 / 07 / 1391 توسط :

دانلود تک آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از اشوان به نام فلبم جونم با کیفیت 320 و متن ترانه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد.

آهنگ ساز و ترانه سرا : اشوان ، تنظیم آهنگ : هومن آزما