45 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه فاز تو موزیک

آهنگ‌های پرطرفدار و ویژه خوانندگان معروف با کیفیت 320 و متن آهنگ

برگه دسته بندی آهنگ ویژه

صفحه بایگانی و آرشیو آهنگ های ویژه و پرطرفدار از نگاه فاز تو موزیک با کیفیت 320 اصلی و متن ترانه

بیوگرافی خوانندگان
تصویر و عکس دایان : 115پس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از دایان (دانیال رمضانی) به نام 115 با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Dayan : 115) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ 115 از دایان با ترانه سرایی و ملودی آهنگ دانیال رمضانی به تنظیم موزیک علی یاسینی و میکس و مسترینگ هادی جولانی منتشر شد. 

تصویر و عکس امیر نیاز : خلسهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امیر نیاز به نام خلسه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Niaz : Khalse) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ خلسه از امیر نیاز با ترانه و ملودی آهنگ امیر نیاز به تنظیم موزیک و مسترینگ خشایار درخشان منتشر شد. 

تصویر و عکس رضا شیری : نمیشنوم حرفاتوپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و زیبا از رضا شیری به نام نمیشنوم حرفاتو با کیفیت 320 و متن آهنگ (Reza Shiri : Nemishnavam Harfato) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ دیگه نمیشنوم حرفاتو از رضا شیری با ترانه سرایی و آهنگسازی علیسان به تنظیم موزیک و مسترینگ سعید سام منتشر شد. 

تصویر و عکس ماهان بهرام خان : ستاره دنباله دارپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از ماهان بهرام خان به نام ستاره دنباله دار با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mahan Bahramkhan : Comet) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ ستاره دنباله دار از ماهان بهرام خان با ترانه سرایی علی یزدانی، ملودی آهنگ و تنظیم ماهان بهرام خان با نوازندگی گیتار فرزاد رضایی و ساکسفون محمدباقر قبادی منتشر شد. 

تصویر و عکس دانیال هندیانی : از آبادان تا ناف تهرونپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از دانیال هندیانی به نام از آبادان تا ناف تهرون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Danial Hendiani : Az Abadan Ta Nafe Tehroon) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ از آبادان تا ناف طهرون از دانیال هندیانی با ترانه سرایی مشترک از دانیال و امید MP به آهنگسازی و تنظیم موزیک عرفان قدیری منتشر شد. 

تصویر و عکس مرتضی ریاحی : نم بارونپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از مرتضی ریاحی به نام نم بارون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Morteza Riahi : Name Baroon) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلبم واست هر لحظه میکوبه از مرتضی ریاحی به ترانه سرایی و آهنگسازی مرتضی ریاحی به تنظیم موزیک امید ساربانی و میکس معین ادیم منتشر شد. 

تصویر و عکس علی لهراسبی : ماه قشنگمپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از علی لهراسبی به نام ماه قشنگم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ali Lohrasbi : Mahe Ghashangam) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ چطوری ماه قشنگم تورو میخواد دل تنگم از علی لهراسبی با آهنگسازی علیرضا ریاضی به میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

تصویر و عکس حمید عسکری : چراغونیپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از حمید عسکری به نام چراغونی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Hamid Askari : Cheraghoni) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک چراغونی از حمید عسکری با ترانه و آهنگسازی سینا پارسیان به تنظیم موزیک علیرضا سام و میکس، مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر و عکس امیر عظیمی : من با همه بدم جز توپس زمینه

شنونده تک آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از امیر عظیمی به نام من با همه بدم جز تو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Azimi : Man Ba Hame Badam Joz To) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ من با همه بدم جز تو از امیر عظیمی با ترانه سرایی و آهنگسازی شاهین شیخی به تنظیم موزیک علی تیرداد منتشر شد. 

تصویر و عکس احسان دریادل : لیلاپس زمینه

دانلود آهنگ کردی احساسی جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام لیلا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Leila) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ لیلا از احسان دریادل به آهنگ سازی و تنظیم آهنگ علی تنجیده و میکس و مسترینگ هیربد حسینی و به گویش کردی کرمانشاهی منتشر شد. این اثر توسط خوانندگان مختلف کردی نیز خوانده شده است و این یک بازخوانی میباشد.


آهنگ های جدید