22 نفر آنلاین

جدیدترین آهنگـــ های منتشر شده

خانه اشتراک ویژه

امتیاز : 5 از 5 ؛ به‌دست 1 فرد ؛ جمع امتیاز 5
تصویر جول اوستین : شما کاملا مجهزید

دانلود کتاب صوتی انگیزشی و فوق العاده زیبا از جول اوستین به نام شما کاملا مجهزید با کیفیت اصلی (Joel Osteen : You Are Fully Loaded) و پخش آنلاین صوتی کتاب در فاز تو موزیک. ویژه مشترکین سایت 

کتاب صوتی شما به صورت کامل و هدفمند خلق شده‌اید برگرفته از سخنرانی های انگیزشی جول اوستین، شما کاملا مجهزید قابل دسترس مشترکین بدون محدودیت دانلود روزانه می باشد.

 

درباره این کتاب صوتی : 

در سخنرانی جوئل اوستین، شما کاملا مجهز هستید، با یک نکته خیلی مهم آشنا می‌شوید. اینکه شما بصورت کامل و هدفمند خلق شده‌اید، زمانیکه خداوند شما را خلق کرد، هر چیزی که برای موفقیت لازم بود را در شما قرار داد تا به هدف‌هایتان برسید. کارهای خداوند همگی هدفمند هستند و شما تصادفی آفریده نشده‌اید. خداوند به شما استعداد، خلاقیت، قدرت، ظاهر مناسب، اندازه مناسب، شخصیت مناسب و خانواده مناسب داده است و مسلما شما برای هدفی که برای شما تعیین شده، کاملا مناسب و مجهزید. 

 

مشخصات فایل های صوتی :

این مجموعه دارای سه فایل صوتی به گویندگی صریح و پرانرژی زبان فارسی ضبط و تنظیم شده است. تمامی فایلهای صوتی با درجه کیفیت عالی آماده و برای کم حجم تر شدن آن کیفیت 128 انتخاب شده است. مدت زمان کل کتاب صوتی مساوی با 21 دقیقه و حجم کل آن معادل 25 مگابایت می باشد. 

آهنگ‌های مرتبط و هم دسته ...

ثبت دیدگاه

کد امنیتی
برای تغییر کد روی تصویر، ضربه بزنید
لینک کوتاه کپی شد