37 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه


تصویر کاور پویا بیاتی : مهر مادریپس زمینه

پویا بیاتی : مهر مادری

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از پویا بیاتی به نام مهر مادری (Pouya Bayati : Mehre Madari) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : بهروز رحیمی ؛ آهنگساز : مهدی زمستان ؛ تنظیم موزیک و مسترینگ : امید سلیمانی ؛ گیتار : مجتبی لطفی

تصویر کاور خسرو شکیبایی : مادر منپس زمینه

خسرو شکیبایی : مادر من

دانلود آهنگ خاطره انگیز و فوق العاده زیبا از زنده یاد خسرو شکیبایی به نام مادر من با کیفیت 320 همراه با متن ترانه اهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ مادر من با صدای خسرو شکیبایی متعلق به فیلم خواهران غریب میباشد، خواهران غریب فیلمی ایرانی به کارگردانی کیومرث پوراحمد و بر اساس رمان خواهران غریب اریش کستنر است که در سال ۱۳۷۴ به نمایش درآمد. 

تصویر کاور مهیار فاضلی : میم مثل مادرپس زمینه

مهیار فاضلی : میم مثل مادر

دانلود آهنگ خاطره انگیز و فقو العاده زیبای با صدای مهیار فاضلی به نام میم مثل مادر با کیفیت 320 به همراه متن ترانه آهنگ (Mahyar Fazeli : Mim Mesle Madar) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ میم مثل مادر از مهیار فاضلی موسیقی متن فیلمی با همین نام با بازی گلشیفته فراهانی میباشد که این قطعه به مناسبت گرامی داشت روز مادر منتشر شد. 

تصویر کاور حبیب : مادرپس زمینه

حبیب : مادر

از شما پوزش میخواهیم، این آهنگ به درخواست ناشر اصلی آهنگ (Pars Video) و با احترام به قانون حق نشر و کپی رایت از فاز تو موزیک حذف گردیده است. 

آهنگ دیگری مد نظر شماست! میتوانید آن را جستجو کنید..

تصویر کاور امیر تتلو : مثل شیرپس زمینه

امیر تتلو : مثل شیر

دانلود آهنگ جدید و زیبا منتشر شده از امیر تتلو به نام مثل شیر با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Tataloo : Mesle Shir) همراه با پخش صوتی آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ مثل شیر از امیر تتلو با ترانه سرایی و آهنگسازی امیرحسین مقصودلو به تنظیم کنندگی مسعود جهانی منتشر شد که امیر تتلو آن را به مادر خود و زنان ایرانی تقدیم کرده است. 

تصویر کاور سینا حجازی : ماماپس زمینه

سینا حجازی : ماما

دانلود تک آهنگ جدید و بسیار زیبا از سینا حجازی به نام ماما با کیفیت 320 و متن آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم آهنگ : سینا حجازی

آهنگ های جدید