60 نفر آنلاین

صفحه آرشیو مهدی جهانی در فاز تو موزیک

مهدی جهانی : تنهاییام با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای مهدی جهانی به نام تنهاییام با کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه آهنگ (Mehdi Jahani : Tanhaeiam) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ تنهاییام از مهدی جهانی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک مهدی جهانی منتشر گردید. 

مهدی جهانی : همسفر با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مهدی جهانی به نام همسفر با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mehdi Jahani : Hamsafar) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ همسفر از مهدی جهانی با ترانه سرایی و آهنگسازی فرزام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علیمو توسط موسسه فرهنگی، هنری لیما منتشر گردید. 

مهدی جهانی : دود با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از مهدی جهانی به نام دود با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Mehdi Jahani : Dood) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دود از مهدی جهانی با ترانه سرایی و آهنگسازی مهدی جهانی به تنظیم موزیک عماد لاریجانی و نوازندگی گیتار هیراد نیکنام با میکس و مسترینگ فرید ایمانی توسط موسسه فرهنگی هنری لیما منتشر شد. 

مهدی جهانی : بارون با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از مهدی جهانی به نام بارون با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Mehdi Jahani : Baroon) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بارون از مهدی جهانی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ سامی شریف به تنظیم موزیک علی یاسینی و میکس و مسترینگ هادی جولانی منتشر شد. 

مهدی جهانی : دلم پیشته  با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا با صدای مهدی جهانی به نام دلم پیشته با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Mehdi Jahani : Delam Pishete) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ دلم پیشته از مهدی جهانی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مهدی جهانی به تنظیم موزیک و مسترینگ عماد لاریجانی منتشر شد. 

مهدی جهانی : نشد با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از مهدی جهانی به نام نشد با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mehdi Jahani : Nashod) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ نشد از مهدی جهانی با ترانه سرایی و آهنگسازی آرن به تنظیم کنندگی برانوش منتشر شد. 

مهدی جهانی : میزنه پر با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا با صدای مهدی جهانی به نام میزنه پر (Mehdi Jahani : Mizane Par) با کیفیت 320 و متن ترانه همراه با پخش آنلاین اهنگ در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : مهدی جهانی ؛ آهنگسازی و تنظیم اهنگ : آرن ؛ گیتار : هیراد نیکنام ؛ میکس و مسترینگ : فرید ایمانی

مهدی جهانی : کیمیا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مهدی جهانی به نام کیمیا (Mehdi Jahani : Kimiya) با کیفیت 320 همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : مهدی جهانی ؛ منتشر شده توسط موسسه فرهنگی هنری آوای دوران

مهدی جهانی : پاییزِ بی بهار با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مهدی جهانی به نام پاییز بی بهار (Mehdi Jahani : Paeize Bi Bahar) با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانهس را و آهنگساز : مهدی جهانی ؛ تنظیم آهنگ : عماد لاریجانی

مهدی جهانی : آروم ندارم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مهدی جهانی به نام آروم ندارم (Mehdi Jahani : Aroom Nadaram) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : آرن (Aaren) ؛ تنظیم موزیک : عماد لاریجانی ؛ میکس و مسترینگ : فرید ایمانی

مهدی جهانی : کینه ای با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا ازمهدی جهانی به نام کینه ایبا کیفیت 320 / آهنگساز و ترانه سرا : شایان اشراقی / تنظیم کننده :مهدی جهانی/ منتشر کننده : موسسه آوای دوران / بهمراه متن ترانه و پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.

مهدی جهانی : سرمست با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از مهدی جهانی به نام سر مست با کیفیت 320 / ترانه سرا و آهنگساز : مهدی جهانی / میکس و مستر : رضا پور رضوی / با تشکر ویژه از اشوان / بهمراه متن ترانه و پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.