32 نفر آنلاین

صفحه آرشیو علیرضا طلیسچی در فاز تو موزیک

موزیک علیرضا طلیسچی : پا قدم با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از علیرضا طلیسچی به نام پا قدم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Alireza Talischi : Paghadam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پاقدم از علیرضا طلیسچی با ترانه سرایی و آهنگسازی علیرضا طلیسچی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ امیر بهادر دهقان منتشر گردید. 

موزیک علیرضا طلیسچی : به تو چه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از علیرضا طلیسچی به نام به تو چه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Alireza Talischi : Be To Che) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ به تو چه با صدای علیرضا طلیسچی با ترانه سرایی و آهنگ سازی علی رضا طلیسچی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ حامد برادران با نوازندگی گیتار هیراد نیکنام و تهیه کنندگی میثم خلفی منتشر شد. 

موزیک علیرضا طلیسچی : بهم برس با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و بسیار زیبا از علیرضا طلیسچی به نام بهم برس با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Alireza Talischi : Behem Beres) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بهم برس از علیرضا طلیسچی با ترانه سرایی و آهنگسازی مشترک از طاها یوسفی، داوین، اردلان و کی سان به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

موزیک علیرضا طلیسچی : ارتش سری با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ تیتراژ جدید احساسی و زیبا از علیرضا طلیسچی به نام ارتش سری با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Alireza Talischi : Arteshe Seri) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ ارتش سری از علیرضا طلیسچی به عنوان آهنگ تیتراژ رئالیتی شو ارتش سری می باشد. ارتش سری یک ریالیتی شوی جدید است که پخش آن از 23 بهمن ماه هر یکشنبه ساعت 8 صبح در شبکه نمایش خانگی (فیلیمو) منتشر می شود. 

موزیک علیرضا طلیسچی : فانوس دریایی (پسر دلفینی) با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از علیرضا طلیسچی به نام فانوس دریایی (پسر دلفینی) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Talischi : Fanouse Daryaei) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ فانوس دریایی از علیرضا طلیسچی با تهیه کنندگی میثم خلفی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ عليرضا طليسچي به تنظیم موزیک مهیار رضوان و میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. این اثر زیبا آهنگ تیتراژ فیلم انیمیشن پسر دلفینی به نویسندگی و کارگردانی محمد خیراندیش می باشد که تمام مراحل ساخت آن بر عهده استودیوی ایرانی اسکای فریم بوده است. 

موزیک علیرضا طلیسچی : یه دریا نریم با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از علیرضا طلیسچی به نام یه دریا نریم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Talischi : Ye Darya Narim) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ یکم راه نریم یه دریا نریم با ترانه سرایی، آهنگسازی و صدای علیرضا طلیسچی به تنظیم موزیک حامد دهقانی و میکس و مسترینگ حامد برادران منتشر شد. 

موزیک علیرضا طلیسچی : نه نمیارم با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبای علیرضا طلیسچی به نام نه نمیارم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Talischi : Na Nemiaram) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ با اینکه رو حرف تو من نه نمیارم از علیرضا طلیسچی با ترانه و آهنگسازی طاها یوسفی به تنظیم کنندگی فرزاد ماهان با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

موزیک علیرضا طلیسچی : لیلا با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و فوق العاده زیبا از علیرضا طلیسچی به نام لیلا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Talischi : Leila) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ لیلا از علیرضا طلیسچی با ترانه و آهنگسازی نیما معین به تنظیم کنندگی و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

موزیک ریمیکس آهنگ‌های علیرضا طلیسچی با متن ترانهپس زمینه

دانلود ریمیکس آهنگ های علیرضا طلیسچی به نام ریمیکس شاد مختلط با کیفیت 320 (Alireza Talischi : Medley Remix Vol.1) و پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

این آهنگ زیبا ریمیکس بهترین آهنگ های منتشر شده از خواننده علیرضا طلیسچی میباشد که در قالب یک آهنگ ترکیبی و زیبا توسط وحید کریمی تنظیم و به صورت رسمی منتشر شده است.

موزیک علیرضا طلیسچی : دل به دل با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از علیرضا طلیسچی به نام دل به دل (Alireza Talischi : Del Be Del) با کبفبت 320 و پخش آنلاین همراه با متن ترانه آهنگ در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگ ساز : علیرضا طلیسچی ؛ تنظیم موزیک و میکس و مسترینگ : معین راهبر

موزیک علیرضا طلیسچی : قاف با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از علیرضا طلیسچی به نام قاف (Alireza Talischi : Ghaf) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و اهنگساز : علیرضا طلیسچی ؛ تنظیم موزیک و مسترینگ : امیربهادر دهقان

موزیک علیرضا طلیسچی : خیر پیش با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از علیرضا طلیسچی به نام خیر پیش دلی (Alireza Talischi : Kheir Pish) با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

علیرضا طلیسچی با انتشار این اهنگ کوتاه در اینستاگرام خود نوشت...