29 نفر آنلاین

صفحه آرشیو آهنگ ورزشی در فاز تو موزیک

موزیک آهنگهای انیمیشن سریع و خشن (Spy Racers) با متن ترانهدرخواستیپس زمینه

دانلود تمام آهنگهای سریال انیمیشن سریع و خشن : اسپای ریسرز با کیفیت 320 به صورت یکجا زیپ و تک ترک (Fast & Furious : Spy Racers Soundtrack) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آلبوم کامل از آهنگ های انیمیشن سریع و خشن (موسیقی های متن) به درخواست کاربران سایت توسط فاز تو موزیک گردآوری شده است که شامل 39 قطعه صوتی همراه با لیست کامل نام خوانندگان و نام آهنگ ها می باشد. 

موزیک مجید اصلاحی : هنگ با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مجید اصلاحی به نام هنگ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Eslahi : Hang) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ هنگ با آهنگسازی و تنظیم آهنگ مجید اصلاحی منتشر شد.

موزیک ZHU & Tinashe : ONLY با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ خارجی و بسیار زیبا از ZHU & Tinashe به نام ONLY (ژو و تیناشه : تنها) با کیفیت 320 اصلی و متن ترانه آهنگ با ترجمه فارسی و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ژو نامزد جایزه گرمی در سال 2014 به همراه تیناشه آهنگ ONLY را در سبک دنس،الکترونیک به تاریخ 14 می 2020 میلادی منتشر کردند. برای مشاهده ترجمه فارسی و همچنین بررسی آهنگ با جزئیات کامل می توانید به بخش دانلود مراجعه فرمایید. 

موزیک Gaullin : Op Opa با متن ترانهپس زمینه

دانلود موزیک خارجی بسیار زیبا منتشر شده از Gaullin به نام Op Opa (گولن : اوپ اوپا) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ به زبان انگلیسی همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک. ارسالی از مدیران در گروه تلگرام

ژانر موسیقی : دنس،الکترونیک ؛ این آهنگ زیبا که با انرژی فوق العاده خود بیشتر مورد استفاده ورزش ،باشگاه و دنس تولید شده برای اولین بار در May 9 سال 2018 منتشر شد.

موزیک پادکست دنس استیشن 25 با متن ترانهپس زمینه

دانلود پادکست جدید شاد و بسیار زیبای دنس استیشن 25 (Dance Station 25) ایستگاه رقص کاری از حسین اریال (Hosein Aerial) با کیفیت 320 (اصلی) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک

مدت زمان : 30 دقیقه ؛ حجم : 70 مگابایت ؛ این پادکست تحت لیبل رادیو جوان منتشر میشود.

موزیک جیسون درولو و اسنوپ داگ : بجنب با متن ترانهپس زمینه

دانلود تک آهنگ خارجی شاد و فوق العاده زیبا از جیسون درولو (Jason Derulo) بهمراهی اسنوپ داگ (Snoop Dogg) به نام Wiggle (بجنب) با کیفیت 320 و ترانه متن اهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

این اثر از آلبوم تتوها در ژانر R&B/Soul در تاریخ 2013 انتشار یافت.

موزیک Dj Aligator : You Know Me با متن ترانهپس زمینه

دانلود تک آهنگ خارجی جدید و زیبا از دی جی علی گیتور (Dj Aligator) و مایک ترند (Mike Trend) به نام You Know Me با کیفیت 320 و پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد.

موزیک دانلود 15 آهنگ ترنس پرطرفدار با متن ترانهپس زمینه

دانلود 15 آهنگ ترنس پرطرفدار خارجی گلچین شده و بیکلام بصورت یک آلبوم ترنس با کیفیت 320 تهیه شده در فاز دوم موزیک

دانلود بصورت تک ترک و یکجا (زیپ) ؛ بهمراه لیست آهنگسازان ؛ آهنگ ترنس زاده قرن جدید، وابسته به برق و الکتریسیته و عصر مدرن است که در نوع خود زیبا و طرفدارانی خاص دارد.

موزیک علی زیبایی : انرژی مثبت با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا منتشر شده از علی زیبایی (علی تکتا) به نام انرژی مثبت (Ali Zibaei : Energy Mosbat) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ و پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ انرژی مثبت از علی تکتا با ترانه سرایی آهنگسازی و تنظیم موزیک علی زیبایی منتشر شد. 

موزیک Era Istrefi : BonBon با متن ترانهپس زمینه

دانلود موزیک خارجی جدید و بسیار زیبا از ارا ایسترفی به نام بن بن (Era Istrefi : Bon Bon) با کیفیت 320 در دو ورژن اصلی و نسخه انگلیسی ویدئو همراه با ترانه و متن آهنگ به زبان اصلی و پخش آنلاین در بخش فاز موزیک منتشر شد.

ارا ایسترفی متولد 1994 میلادی، خواننده، ترانه سرا و آهنگساز آلبانیایی میباشد ؛ آهنگ بون بون از آلبوم : الترا میکس 8 (Ultra Mix 8) و در ژانر موسیقی : دنس،الکترونیک و دنس،پاپ منتشر شده است.

موزیک منتخب ترنس جهان 2013 با متن ترانهپس زمینه

دانلود تک آهنگ ترنس فوق العاده زیبا از Almer (المر) به نام Aquila در لیست منتخب موسیقی ترنس جهان 2013 با کیفیت 128 در فاز تو موزیک منتشر شد.

افتتاحیه بخش جدید فاز موزیک در سال جدید 1395 که فعالیت آن به زودی در کانال تلگرام نیز آغاز میشود، فاز موزیک برای آهنگای منتخب و خاص جهان خواهد بود.