18 نفر آنلاین

صفحه آرشیو زانیار خسروی در فاز تو موزیک

ریمیکس زانیار و ایهام : شب مهتاب با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و زیبا از زانیار و ایهام به نام شب مهتاب ریمیکس با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Xaniar Ft Ehaam : Shabe Mahtab Remix) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ شب مهتاب از زانیار و ایهام به تنظیم مجدد (رمیکس) توسط سونث سول (Seventh Soul) منتشر شد. 

ایهام : سلطان قلب من (آنپلاگد) با متن آهنگپس زمینه

دانلود ورژن جدید آهنگ احساسی و زیبای ایهام بند به نام سلطان قلب من آنپلاگد با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehaam : Soltane Ghalbe Man Unplugged) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

نسخه آنپلاگد آهنگ سلطان قلب من از ایهام (زانیار خسروی و مازیار لشنی) به صورت گیتار آکوستیک منتشر شد. 

زانیار : چراغای شهر با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از زانیار خسروی به نام چراغای شهر با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Xaniar : Cheraghaye Shahr) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

زانیار : یه ستاره با متن آهنگپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و زیبا از زانیار خسروی به نام یه ستاره با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Xaniar : Ye Setareh) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک باشید. 

ریمیکس زانیار : قاب عکس خالی با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس آهنگ جدید و بسیار زیبا از زانیار خسروی به نام ریمیکس قاب عکس خالی با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Xaniar : Ghabe Akse Khali Remix) همراه با پخش آنلاین صوتی و نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ قاب عکس خالی از زانیار با تنظیم مجدد (ریمیکس) ارنزو (Arenzo) از نسخه آکوستیک قاب عکس خالی از زانیار منتشر شد. 

زانیار : قاب عکس خالی (گیتار آکوستیک) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از زانیار خسروی به نام قاب عکس خالی ورژن آکوستیک با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Xaniar Khosravi : Ghabe Akse Khali Acoustic Version) با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ قاب عکس خالی از زانیار خسروی بازخوانی آهنگ سیروان خسروی به نام قاب عکس خالی می باشد که به صورت نسخه آکوستیک هم اکنون توسط زانیار منتشر شده است. 

ایهام : درد (ورژن پیانو) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از گروه ایهام بند به نام درد (Ehaam Band : Dard) ورژن پیانو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

خواننده : مازیار لشنی ؛ ترانه‌سرا و آهنگساز : هادی زینتی ؛ تنظیم‌موزیک : زانیار خسروی و بهنام رهنما ؛ نوازنده : رضا تاجبخش (پیانو) ؛ میکس و مسترینگ : زانیار خسروی

ایهام : درد با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از گروه ایهام بند به نام درد (Ehaam Band : Dard) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

خواننده : مازیار لشنی ؛ ترانه‌سرا و آهنگساز : هادی زینتی ؛ تنظیم‌موزیک : زانیار خسروی و بهنام رهنما ؛ نوازنده : رضا تاجبخش (پیانو)، پیام طونی (زهی)، میلاد درخشانی (تار)، گیتار کلاسیک (بهنام رهنما) ؛ میکس و مسترینگ : زانیار خسروی

ایهام : خاطره هامون با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و احساسی زیبا از گروه ایهام (Ehaam Band) به نام خاطره هامون (Khaterehamon) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین موزیک در فاز تو موزیک

ریمیکس زانیار : یکی بود یکی نبود با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبا از آهنگ زانیار خسروی (Xaniar) به نام یکی بود یکی نبود (Yeki Bood Yeki Nabood) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با موزیک اصلی و پخش آنلاین در فاز تو موزیک

تنظیم مجدد (ریمیکس) : صابر ؛ ترانه سرا و آهنگ ساز : زانیار خسروی و هادی زینتی ؛ گیتار الکتریک : بهنام رهنما

زانیار : یکی بود یکی نبود با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از زانیار خسروی (Xaniar Khosravi) به نام یکی بود یکی نبود (Yeki Bood Yeki Nabood) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

ترانه سرا و آهنگ ساز : زانیار خسروی و هادی زینتی ؛ تنظیم موزیک : فربد عرش ؛ گیتار الکتریک : بهنام رهنما

زانیار : نمیدونی (ورژن آکوستیک) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از زانیار خسروی به نام نمیدونی ورژن آکوستیک گیتار (Xaniar : Nemidoni Acoustic) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

کاربران گرامی نسخه اصلی آهنگ همراه با نسخه جدید آکوستیک در بخش دانلود قرار داده شد.