141 نفر آنلاین

صفحه آرشیو زانیار خسروی در فاز تو موزیک

تصویر موزیک ایهام : سلطان قلب من (آنپلاگد)پس زمینه

دانلود ورژن جدید آهنگ احساسی و زیبای ایهام بند به نام سلطان قلب من آنپلاگد با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehaam : Soltane Ghalbe Man Unplugged) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

نسخه آنپلاگد آهنگ سلطان قلب من از ایهام (زانیار خسروی و مازیار لشنی) به صورت گیتار آکوستیک منتشر شد. 

تصویر موزیک زانیار : چراغای شهرپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از زانیار خسروی به نام چراغای شهر با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Xaniar : Cheraghaye Shahr) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

تصویر موزیک زانیار : یه ستارهپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و زیبا از زانیار خسروی به نام یه ستاره با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Xaniar : Ye Setareh) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک باشید. 

تصویر موزیک ریمیکس زانیار : قاب عکس خالیپس زمینه

دانلود ریمیکس آهنگ جدید و بسیار زیبا از زانیار خسروی به نام ریمیکس قاب عکس خالی با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Xaniar : Ghabe Akse Khali Remix) همراه با پخش آنلاین صوتی و نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ قاب عکس خالی از زانیار با تنظیم مجدد (ریمیکس) ارنزو (Arenzo) از نسخه آکوستیک قاب عکس خالی از زانیار منتشر شد. 

تصویر موزیک زانیار : قاب عکس خالی (گیتار آکوستیک)پس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از زانیار خسروی به نام قاب عکس خالی ورژن آکوستیک با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Xaniar Khosravi : Ghabe Akse Khali Acoustic Version) با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ قاب عکس خالی از زانیار خسروی بازخوانی آهنگ سیروان خسروی به نام قاب عکس خالی می باشد که به صورت نسخه آکوستیک هم اکنون توسط زانیار منتشر شده است. 

تصویر موزیک ایهام : درد (ورژن پیانو)پس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از گروه ایهام بند به نام درد (Ehaam Band : Dard) ورژن پیانو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

خواننده : مازیار لشنی ؛ ترانه‌سرا و آهنگساز : هادی زینتی ؛ تنظیم‌موزیک : زانیار خسروی و بهنام رهنما ؛ نوازنده : رضا تاجبخش (پیانو) ؛ میکس و مسترینگ : زانیار خسروی

تصویر موزیک ایهام : دردپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از گروه ایهام بند به نام درد (Ehaam Band : Dard) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

خواننده : مازیار لشنی ؛ ترانه‌سرا و آهنگساز : هادی زینتی ؛ تنظیم‌موزیک : زانیار خسروی و بهنام رهنما ؛ نوازنده : رضا تاجبخش (پیانو)، پیام طونی (زهی)، میلاد درخشانی (تار)، گیتار کلاسیک (بهنام رهنما) ؛ میکس و مسترینگ : زانیار خسروی

تصویر موزیک ایهام : خاطره هامونپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و احساسی زیبا از گروه ایهام (Ehaam Band) به نام خاطره هامون (Khaterehamon) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین موزیک در فاز تو موزیک

تصویر موزیک ریمیکس زانیار : یکی بود یکی نبودپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبا از آهنگ زانیار خسروی (Xaniar) به نام یکی بود یکی نبود (Yeki Bood Yeki Nabood) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با موزیک اصلی و پخش آنلاین در فاز تو موزیک

تنظیم مجدد (ریمیکس) : صابر ؛ ترانه سرا و آهنگ ساز : زانیار خسروی و هادی زینتی ؛ گیتار الکتریک : بهنام رهنما

تصویر موزیک زانیار : یکی بود یکی نبودپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از زانیار خسروی (Xaniar Khosravi) به نام یکی بود یکی نبود (Yeki Bood Yeki Nabood) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

ترانه سرا و آهنگ ساز : زانیار خسروی و هادی زینتی ؛ تنظیم موزیک : فربد عرش ؛ گیتار الکتریک : بهنام رهنما

تصویر موزیک زانیار : نمیدونی (ورژن آکوستیک)پس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از زانیار خسروی به نام نمیدونی ورژن آکوستیک گیتار (Xaniar : Nemidoni Acoustic) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

کاربران گرامی نسخه اصلی آهنگ همراه با نسخه جدید آکوستیک در بخش دانلود قرار داده شد.

تصویر موزیک ریمیکس سیروان خسروی : درست نمیشمپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبای آهنگ سیروان خسروی به نام درست نمیشم ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Sirvan Khosravi : Dorost Nemisham Remix) همراه با پخش آنلاین و نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک.

ريميكس آهنگ درست نميشم از سیروان خسروی به تنظيم مجدد (رمیکس) زانيار خسروى با ترانه سرایی على بحرينى و ملودى آهنگ مشترک از سيروان خسروى و زانيار خسروى منتشر شد.