19 نفر آنلاین
آهنگ سینا شعبانخانی : جادوی سیاهپس زمینه

سینا شعبانخانی : جادوی سیاه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از سینا شعبانخانی به نام جادوی سیاه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Sina Shabankhani : Jadooye Siah) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ جادوی سیاه از سینا شعبانخانی با ترانه ای از حدیث دهقان و آهنگسازی سینا شعبانخانی به تنظیم کنندگی شهریار علوی منتشر شد. 

آهنگ آنیل : من حساسپس زمینه

آنیل : من حساس

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از گروه آنیل به نام من حساس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Anil : Man Hassas) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ من حساس از آنیل با ترانه ای از محمد مبارکی و آهنگسازی آنیل بند با میکس و مسترینگ فرجاد تقوی منتشر شد. 

آهنگ حیدو هدایتی : دانپس زمینه

حیدو هدایتی : دان

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از حیدو هدایتی به نام دان با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Heydoo Hedayati & Kabin : Daan) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ دآن از حیدو هدایتی با ترانه ای از ملاحسن (محمود) کبگانی به نوازندگی علی ضرابی (ترومپت) و رامین براتی (ترومبون) با تنظیم کابین و میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد.

آهنگ ریمیکس مرتضی اشرفی : دستور بدهپس زمینه

ریمیکس مرتضی اشرفی : دستور بده

دانلود ریمیکس جدید و زیبا منتشر شده از مرتضی اشرفی به نام دستور بده ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Morteza Ashrafi : Dastoor Bede Remix) با پخش آنلاین + نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک. 

ریمیکس دستور بده از مرتضی اشرفی با ترانه و ملودی آهنگ سینا پارسیان با تنظیم مجدد (ریمیکس) توسط دی‌جی روهام منتشر شد.

آهنگ میثم ابراهیمی : یکی باشهپس زمینه

میثم ابراهیمی : یکی باشه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از میثم ابراهیمی به نام یکی باشه با کیفیت 320 و متن ترانه (Meysam Ebrahimi : Yeki Bashe) همراه با پخش آنلاین صوتی آهنگ در فاز تو موزیک.

آهنگ یکی باشه از میثم ابراهیمی با ترانه و ملودی مجید رضوی و با تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد.

آهنگ بهنام خدری : نباشم چیپس زمینه

بهنام خدری : نباشم چی

دانلود آهنگ جدید شاد و فوق العاده زیبا از بهنام خدری به نام نباشم چی با کیفیت 320 و متن آهنگ (Behnam Khedri : Nabasham Chi) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ نباشم چی از بهنام خدری با ترانه و ملودی آهنگ بهنام خدری با تنظیم، میکس و مسترینگ سولو پروداکشن (پازل بند) منتشر شد.

آهنگ یوسف زمانی : دوباره پاییزهپس زمینه

یوسف زمانی : دوباره پاییزه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از یوسف زمانی به نام دوباره پاییزه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Yousef Zamani : Dobare Paeize) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دوباره پاییز از یوسف زمانی با ترانه و ملودی آهنگ یوسف زمانی با نوازندگی گیتار : اسد رحمانی و تنظیم آهنگ امید نیکان منتشر شد. 

آهنگ مجید اصلاحی : هنگپس زمینه

مجید اصلاحی : هنگ

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مجید اصلاحی به نام هنگ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Eslahi : Hang) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ هنگ با آهنگسازی و تنظیم آهنگ مجید اصلاحی منتشر شد.

آهنگ مرتضی اشرفی : سن سیزپس زمینه

مرتضی اشرفی : سن سیز

دانلود آهنگ جدید ترکی شاد و بسیار زیبا از مرتضی اشرفی به نام سن سیز با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Morteza Ashrafi : Sen Siz) همراه با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک.

آهنگ سن سیز از مرتضی اشرفی با آهنگسازی و تنظیم آهنگ میلاد بهشتی منتشر شد.

آهنگ راغب : شالیزارپس زمینه

راغب : شالیزار

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مصطفی راغب به نام شالیزار با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ragheb : Shalizar) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ شالیزار از راغب با ترانه ای از نسرین سعیدی و آهنگسازی پیمان عدالت و ایمان یمینی با تنظیم و مسترینگ امیر میلاد نیکزاد و احسان احمدی منتشر شد. 

آهنگ های جدید